ארגון בריאות תקוה לחיים
תקוה לחיים - סיוע לילדים חולי סרטן תקווה לחיים - ארגון הבריאות ארגון בריאות לילדים חולי סרטן עמותת לילדים חולי סרטן
ארגון הבריאות תקווה לחיים למען עתיד טוב יותר
תקוה לחיים ביוטיוב     תקוה לחיים בפייסבוק
תרומות להצלת חיים

אתר מאובטח

קרנבל פורים 2012 לילדים חולי סרטן בבית חולים העמק בעפולה


devilקרנבל פורים תשע"ב 2012 cheeky

חג הפורים הוא היום שכל הילדים מחכים לו: חברים, משלוחי מנות, חגיגות אין סוף, וכמובן תחפושות. יש ילדים שזה עוד יום כואב עבורם, עוד יום של טיפולים, של עצבות ושל בדידות.
ארגון הבריאות תקוה לחיים ארגן עבור ילדים חולי סרטן המטופלים ביחידה האונקולוגית בבית חולי העמק בעפולה, קרנבל פורים שמח ומושלם בכדי לשמח את הילדים ואת משפחותיהם ולתת להם את אווירת החג כמו לכולם.
הילדים היו שמחים, שרו רקדו ושפעו חיוכים, נהנו מההופעה של גולי הליצן ששיגע את הילדים וההורים וגם את הצוות הרפואי שעושה את המיטב עבור הילדים, בנוסף הילדים נהנו מדוכני מזון וופל בלגי בטעמים שונים ומפל שוקולד שלא הפסיק ולו לרגע לספק לילדים שפע של טעמים, ובסוף הילדים יצאו שמחים וצוהלים עם משלוחי מנות עמוסים כל טוב ועוד מתנות מיוחדות, והכל למען הילדים כדי לעשות להם טוב.

מנהל היחידה דוקטור גבריאל הרצל ואחות אחראית הגב' שולה בקל הודו לארגון על ההפקה הנפלאה ועל הנתינה המרובה לילדי היחידה, וכמובן שפע של תודות וחיוכים מהילדים ובני משפחותיהם.

ארגון הבריאות תקוה לחיים - קרנבל פורים 2012 לילדים חולי סרטן בבית חולים העמק בעפולהדוקטור גבריאל הרצל מנהל היחידה האונקולוגית ילדים בבית חולים העמק בעפולה עם ארגון הבריאות תקוה לחיים             

תודה לכל מי שעזר ונתן מכל הלב עבור הילדים שכל חיוך שלהם שווה מליון!
תודה: לגלית והחברות, לגולי הליצן, לאבי מעוגי ובלבלה, למאפרות המקסימות מהאקדמיה ליופי בעפולה ולכל מי שתרם ממתקים ומשחקים עבור הילדים.

 

לתרומות לילדים חולי סרטן

לרשימה המלאה לחץ כאן

לתרומה מצילת חיים לחץ כאן